Nabízíme našim klientům komplexní řešení jejich sítě od vnitřního zabezpečení a navržení správné fragmentace až po VPN dostupnou kdekoliv na světě

Na správném nastavení sítě hodně záleží

Spolu s provozem vašich aplikací ať už v cloudu, na vašem virtuálním serveru, nebo u vás v serverovně, je potřeba řešit jak a kdo se má k těmto aplikacím dostat a kdo se k nim naopak dostat nesmí. 

Mezi naše klienty patří malé a střední podniky, ale i velké mezinárodní firmy.

Díky tomu máme zkušenost s návrhem sítě a provozem rozmanitých druhů síťového HW a také s mnoha VPN řešeními.


Provoz sítě v Cloudu - pokud plánujete provozovat cloudovou službu, nebo server od nás, specialista s vámi automaticky probere možnosti a doporučení ohledně sítě. Rádi vám ale pomůžeme i s návrhem, nebo nastavením sítě u konkurenčních poskytovatelů.

Prodej i pronájem HW - pomůžeme vám i se správným výběrem síťového HW pro vaše pobočky. HW vám můžeme prodat, nebo pronajmout.

Úspora - nebojte se využít našich znalostí. Řešení je totiž mnoho a ne všechna musejí být vhodná vzhledem k vašim potřebám. Ušetříme vám spoustu peněz a času tím, že nebudete muset testovat sami různá řešení.

STComputer s.r.o. | info@stcomputer.cz | +420606093191

Sluneční 560, Luštěnice | IČ: 05835852 | DIČ: CZ05835852 | Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 271376